اخبار

قرارداد نظافت فضای سبز شهرداری شهرستان رفسنجان

قرارداد نظافت فضای سبز شهرداری شهرستان رفسنجان

قرارداد نظافت فضای سبز شهرداری شهرستان رفسنجان

قرارداد نظافت فضای سبز شهرداری شهرستان رفسنجان، به شماره ی 4424 مورخ 1401/03/07  فی مابین شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان دانشگاه ولیعصر(عج)رفسنجان و شهرداری رفسنجان منعقد گردیده است.

مدت قرارداد از تاریخ 1401/02/01 تا 1402/01/31 به مدت یک سال شمسی می باشد که در پایان قرارداد در صورت رضایت و صلاحدید کارفرما و توافق و تراضی طرفین قابل تمدید خواهد بود.

موضوع قرارداد

نگهداری فضای سبز و مراقبت از تاسیسات وابسته در محدوده ی فضای سبز میدان آیت ا… هاشمی تا انتهای جنگل کاج واقع در جاده کرمان به انضمام فضای سبز مجموعه شهربازی بر اساس کلیه اصول کشاورزی و باغبانی مدرن و دستورالعملهای ابلاغی طبق مشخصات فنی و اجرایی از طرف کارفرما و یا دستگاه نظارت آن.

قرارداد نظافت فضای سبز شهرداری شهرستان رفسنجان

قرارداد نظافت فضای سبز شهرداری شهرستان رفسنجان

 

کارفرما

شهرداری رفسنجان

پیمانکار

شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان دانشگاه ولیعصر(عج)رفسنجان

دستگاه نظارت

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

تعهدات پیمانکار

طی این قرارداد پیمانکار متعهد به انجام و رعایت اموری گردیده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

1

پیمانکار موظف است کلیه عملیات موضوع قرارداد را بر اساس کلیه اصول کشاورزی و باغبانی مدرن و دستور کارهای ابلاغی کارفرما، به نحو احسن و مطابق با استاندارد های تخصصی و فنی و تحت نظر دستگاه نظارت، با بهترین روش و وسایل، بوسیله کارکنان مجرب، با مهارت و جدیت انجام داده و بگونه ای عمل نماید که احتیاج به تغییر عملیات در حین اجرا نداشته و باعث افزایش بهای کل کار نشود.

2

پیمانکار متعهد به تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت اجرای موضوع قرارداد می باشد و مکلف است در تمام طول مدت قرارداد حقوق و مزایای کارگران خود را بر اساس قانون کار مرتبا در پایان هرماه پرداخت نماید.

3

کنترل کامل کلیه کارگران پیمانکار از نظر اخذ وجه از شهروندان در مقابل کاری که ارائه می نمایند و اعمال خلاف یا منافی عفت عمومی و هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و غیره بعهده پیمانکار بوده و درصورت مشاهده و یا گزارش توسط شهروندان مسئولیت آن متوجه پیمانکار می باشد و کارفرما هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

4

پیمانکار موظف است از مصالح، لوازم و وسایل، امکانات، تجهیزات، ماشین و ابزار آلات کار درجه یک و مرغوب و مورد تایید دستگاه نظارت جهت اجرای عملیات موضوع قرارداد استفاده نماید.

5

تهیه گل و نشاء جهت اجرای عملیات گل کاری و تهیه نهال جهت درختکاری، مشروط به ابلاغ کتبی کارفرما، بعهده پیمانکار می باشد.

6

پیمانکار تحت هیچ شرایطی مجاز نیست ساعات استفاده مردم از پارکها و فضای سبز تحت پیمان را تعیین نماید و در این خصوص بر طبق برنامه اعلامی از سوی کارفرما و دستگاه نظارت عمل خواهد شد.

7

پیمانکار موظف است عملیات اجرایی موضوع قرارداد را در هر زمان و با اطلاع و هماهنگی دستگاه نظارت انجام دهد. نظارتی که از طرف دستگاه نظارت در اجرای کارها بعمل می آید به هیچ وجه از میزان مسئولیت پیمانکار نمی کاهد و در همه حال پیمانکار شخصا و منفردا مسئول مورد پیمان خواهد بود.

8

پیمانکار موظف است دستور العمل بهداشت کار و استانداردهای معاینات و آزمایشات تشخیص پزشکی کارکنان و همچنین دستورالعمل بهداشت ایمنی امور سمپاشی تدوین شده از سوی مرکز بهداشت کار شهرداری را رعایت نماید.

9

مرجع تشخیص تعداد کارگران جهت اجرای عملیات موضوع قرارداد، دستگاه نظارت کارفرما می باشد و هرگونه تغییر در نیروی انسانی بایستی کتبا به اطلاع دستگاه نظارت رسانده شود موضوع قرارداد تعداد 52 نفر کارگر را در محدوده پیمان بکارگیری نماید.

10

پیمانکار موظف است مواد زائد و مصالح مازاد حاصل از اجرای عملیات موضوع قرارداد را با هماهنگی دستگاه نظارت به خارج از محدوده پیمان منتقل و در محل های مجاز تخلیه نماید. در غیر اینصورت کارفرما نسبت به جمع آوری و تنظیف و انتقال مصالح مذکور اقدام خواهد نمود و هزینه مصروفه را با 30 درصد افزایش از محل تضمین و یا هر نوع مطالبات و سپرده که پیمانکار نزد وی دارد وصول می نماید.

11

پیمانکار مکلف است عملیات موضوع قرارداد را طوری برنامه ریزی و انجام دهد که به هیچ عنوان باعث سد معبر نگردد.

12

هرگاه به منظور انجام عملیات موضوع قرارداد ایجاب نماید، برای مدتی قسمتی و یا تمام معبری اشغال شود پیمانکار مکلف است از طریق کارفرما و با هماهنگی اداره راهنمایی و رانندگی عبور و مرور را از معابر مجاور امکان پذیر سازد.

13

پیمانکار مکلف است در راستای اجرای موضوع قرارداد تمهیدات لازم در خصوص حفظ محیط زیست و بهداشت مردم را معمول دارد.

14

پیمانکار موظف است در تمام ساعات شبانه روز حداقل یک نفر نیرو در پارکها و فضا های سبز محدوده پیمان بعنوان نگهبان داشته باشد تا از بروز هر گونه خسارت توسط اشخاص به فضا های سبز و ….. جلوگیری کند. در صورت بروز خسارات پیمانکار پاسخگو خواهد بود.

این قرارداد در 27 ماده، 114 بند، 29 تبصره، 3 نسخه و هر نسخه در 21 صفحه که تماما دارای اعتبار واحد است تهیه و تنظیم گردیده و طرفین قرارداد با توافق و تراضی و با آگاهی و اطلاع کامل از مفاد ماده 10 قانون مدنی با امضاء و مهر، آن را تائید نموده اند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *