اخبار

شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان دانشگاه ولیعصر(عج)رفسنجان

شرکت تعاونی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان دانشگاه ولیعصر(عج)رفسنجان

شرکت تعاونی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در سال 1381 و به شماره شناسه 10630086587 توسط آقای حسن رنجبر عسکری تاسیس گردید.

و هر سه سال یک مرتبه تغییرات هیات مدیره و بازرس انجام گردیده ست.

تعداد سهام شرکت در زمان تاسیس 349 سهم بوده و به مبلغ کل 104/700/000 ریال و در آخرین تغییرات و آخرین افزایش سرمایه شرکت در سال 1391

که تعداد سهام شرکت به 4597سهم و سرمایه شرکت به 1/379/100/000 ریال افزایش پیدا کرد.

در زمان تصدی هیات مدیره جدید در سال 1399 طی جلسه مجمع عمومی پیشنهاد افزایش سرمایه ثبتی شرکت مورد تصویب اعضا قرار گرفت و

سرمایه شرکت از 4597 سهم به 24440 سهم به مبلغ کل 8/554/000/000 ریال افزایش پیدا کرد.

 

اعضا هیات مدیره

  • مدیر عامل:آقای محسن غلامرضایی نژاد
  • رییس هیات مدیره:آقای ضرغام حیدری
  • نائب رییس هیات مدیره:آقای مجتبی رمضانی
  • بازرس:آقای علی مختاری

قرارداد های جاری شرکت تعاونی دانشگاه ولیعصر(عج)

فضا سبز شهرداری رفسنجان

موضوع:نگهداری فضای سبز و مراقبت از تاسیسات وابسته در محدوده فضای سبز میدان آیت ا… هاشمی تا انتهای جنگل کاج و شهربازی

خدمات شهرداری سرچشمه
خدمات شهرداری سرچشمه

خدمات شهرداری سرچشمه

موضوع:انجام خدمات نظافت عمومی و جمع آوری زباله شهر سرچشمه

قرارداد های انجام شده

پخت-تاسیسات-خدمات-تشریفات-فضای سبز(دانشگاه ولی عصر)
تاسیسات:

سرویس, نگهداری, تعمیرات, ارائه خدمات فنی اعم از برقی, مکانیکی, مخابراتی, تاسیسات ساختمانی که نیز به عملیات بنائی ندارند.

پخت:

انجام کلیه ی عملیات و فرآیندهای مربوط به آماده سازی و پخت و توزیع غذا در غذاخوری های دانشگاه براساس اعلام معاونت دانشجویی(صبحانه,ناهار,شام,افطاری و سحری) و تهیه نان و همچنین انتقال غذای طبخ شده از آشپزخانه در هر زمان و مکان.

خدمات:

انجام امور خدمات در زمینه های تنظیف, آبدار خانه, نقل و انتقال لوازم دانشگاه, جمع آوری زباله ها از سطح دانشگاه و حمل آن به میدان زباله شهرداری.

تشریفات:

انجام کلیه امور پذیرایی و تنظیف و تشریفات مهمانسراها, مراسم ها, همایش ها, نشست ها, متناسب با شان و منزلت مدعوین بنا به برنامه اعلامی دانشگاه.

فضای سبز:

آبیاری, حفظ و نگهداری فضای سبز

خدمات (دانشگاه نرجس)

موضوع:انجام کلیه امور خدماتی و پشتیبانی

تامین نیروی انسانی (شهرداری)

موضوع:انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری شهرداری و سازمان های تابعه

فعالیت های شرکت تعاونی دانشگاه ولیعصر(عج)

فضاسبز علوم پزشکی
فضاسبز علوم پزشکی

فضاسبز علوم پزشکی

موضوع:نگهداري فضاي سبز واحد هاي تابعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

رفت و روب شهرداری رفسنجان
شهرداری رفسنجان

شهرداری رفسنجان

جمع آوری زباله به صورت دستی

جمع آوری زباله به صورت دستی در مکان های به تشخیص دستگاه نظارت حداکثر بطور یک روز در میان.

و جمع آوری زباله حاصل از سطل های ثابت و سایر میادین ، جوی های خیابان و کلیه معابر اصلی و فرعی ، رفوژهای وسط بلوار و … اعم از خانگی ، تجاری، عمومی و ….

رفت و روب معابر

رفت و روب معابر ویژه حداقل روزانه 2 نوبت ، معابر اصلی و فرعی حداقل روزانه 1 نوبت ، کوچه های محدوده پیمان حداقل هفته ای 1 نوبت ، جمع آوری زباله به صورت شبانه از درب منازل حداقل هر هفته 3 نوبت و به صورت روزانه در 4 نوبت  براساس دستور کار دستگاه نظارت از معابر و جمع آوری شاخ و برگ و تنه درختان هرس شده و لاستیک های فرسوده و هر گونه ضایعات دیگر از سطح معابر عمومی محدوده خدماتی.

شستشوی خیابان های اصلی

شستشو یک متر از عرض خیابان های اصلی براساس دستور کارهای دستگاه نظارت و پاکسازی پوسترهای تبلیغاتی مربوط به انتخابات در زمان انتخابات و جمع آوری آگهی های تبلیغاتی به صورت روزانه و همچنین شستشو و پاکسازی نرده ها ، المان های شهری ، جداول خیابان های محدوده پیمان ، جدا

شستشوی خیابان های اصلی

شستشوی خیابان های اصلی

کننده های ترافیکی ، پل های عابر پیاده ، پل های عرضی ، ایستگاه های اتوبوس ، رفوژ خیابان ها و مستحدثات عمومی نظیر نیمکت ، پل های هوایی ، تابلوها ، پایه های چراغ های راهنمایی و رانندگی ، سرعت گیر و …. هر 3 ماه یک نوبت.

رفع آب گرفتگی جوی ها، نهرها و …

رفع آب گرفتگی جوی ها، نهرها ، آب روهای روباز و سربسته ، زیر پل ها و نظائر آن ها ، روزانه 1 نوبت اقدام و همچنین در مواقع بارش برف و باران حضور فعال در سطح محدوده خدماتی مورد پیمان برای انجام موارد مذکور و اقدامات لازم.

تامین تعداد کارگر مورد نیاز محدوده خدماتی پیمان به منظور انجام عملیات نمک پاشی در مواقع بارش برف و یخبندان و برف روبی و برف برداری از سطح معابر عمومی اعم از خیابان ها ، کوچه ها ، پاکسازی جوی ها ، زیر پل ها، و غیره.

جلوگیری از تخلیه خاک باطله و نخاله های ساختمانی

جلوگیری از تخلیه خاک باطله و نخاله های ساختمانی بلاصاحب در محل های غیرمجاز واقع در محدوده خدماتی پیمان و اعلام هر گونه سد معبر ناشی از عملیات ساختمانی به کارفرما.

انتقال خاکروبه ها

انتقال خاکروبه های ناشی از رفت و روب معابر سطح شهر ، خاک های باطله خیابان های سطح شهر و نخاله های ساختمانی بلاصاحب به میدان تخلیه نخاله واقع در کمربندی یزد – کرمان ، اعلام کلیه نواقص در محدوده خدماتی پیمان از قبیل آسفالت، جداول، جوی ها ، آب روها ، پل ها دریچه های آهنی و غیره بصورت کتبی به کارفرما اقدام و اقدامات احتیاطی لازم به منظور جلوگیری از حوادث ناشی از نواقص فوق.

ابلاغ اخطاریه و پیگیری آن

ابلاغ اخطاریه و پیگیری آن و انجام اقدامات احتیاطی ، پر کردن و رفع خطر بمنظور جلوگیری از حوادث ناشی از سقوط افراد در داخل گودال ها ، چاله ها، حفره ها، حوضچه ها و چاه های واقع در کلیه معابر محدوده خدماتی پیمان.

رفت و روب مکانیزه

رفت و روب مکانیزه (دستگاه جاروب ) بعضی از معابر ویژه – جمع آوری خرده شیشه ها و ضایعات ناشی از تصادفات رانندگی و شیشه های جلوی مغازه ها و شیشه فروشی ها در سطح معابر محدوده پیمان.

تنظیف رودخانه

تنظیف رودخانه حداقل در هر هفته دو نوبت و انتقال ضایعات ناشی از تنظیف به محل میدان موقت زباله – در صورت وجود زمین خالی در کلیه معابر اعم از اصلی و فرعی ، نسبت به نظافت و پاکسازی زمین های مذکور تا 50 متر عمق از بر معابر – نصب  GPS بر روی ماشین ها پرداخت سالانه دو نوبت بن کالا .

فضاسبز نیروگاه برق زرند

موضوع:نگهداری فضای سبز نیروگاه

پخت و توزیع غذا گهر زمین زرند

موضوع:تهیه غذا مجتمع کارخانجات کنسانتره ، گندله سازي و معدن سنگ آهن
جلال آباد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *